راه اندازی مجدد کانون گفتمان قرآنی با امکانات جدید

×

پیغام خطا

Notice: Undefined property: stdClass::$comment_count در comment_node_page_additions() (خط 728 در /home/porsemaneq/domains/porsemanequran.com/public_html/modules/comment/comment.module).

کانون گفتمان قرآنی با خرید آخرین نسخه فروم وی بولتن و آخرین نسخه وی بی فارسی مجددا راه اندازی شد حجت الاسلام والمسلمین سعید شمس با بیان این مطلب افزود: در راستای پاسخ گویی به شبهات و پرسش ‏های قرآنی از طریق شبکه جهانی اینترنت این کانون در ادامه فعالیت های خود با افزایش امکانات و بهره ‏گیری از فعالان قرآنی به زبان عربی اقدام به راه اندازی بخش گفتمان به زبان عربی نموده است.
‏مدیر گروه پرسمان قرآنی گفت: تاکنون این سایت به یک زبان رسمی فارسی فعالیت داشته ولی با امکانی که فراهم شده است به زودی بخش عربی آن به طور مستقل با دامین جدید net فعال خواهد شد وی گفت در حال حاضر درون سایت فارسی همکاران به دو زبان عربی و انگلیسی نیز مشغول پاسخگویی هستند اما با بالا رفتن حجم اطلاعات و پاسخ های عربی وانگلیسی آن ها نیز مستقل خواهند شد.
حجت الاسلام والمسلمین شمس افزود: در حال حاضر در کانون گفتمان قرآنی مباحثی درباره علوم قرآن ، معارف قرآن ‏، اتحاد اسلامی، خادمان قرآن ( شامل مفسران ، قرآن پژوهان و خادمان فعال) ، گفت و گوی آزاد، انجمن ‏وبلاگ نویسان قرآنی ، مشاوره های قرآنی و دیگر حوزه های قرآنی و یا مرتبط به آن فعال می باشد.
‏ گفتنی است که کانون گفتمان قرآنی یکی از کانون فعال در حوزه پرسش و پاسخ های قرآنی است که پیش ‏ازاین از سوی هکران مورد حمله قرار گرفته است.‏ علاقه مندان به مباحث قرآنی می توانند به نشانی ‏http://www.askquran.ir‏ مراجعه نمایند.‏